KONST / Litografier / Färglitografier 12779324
nr 1277 9324
Christine Gunnarsson-Göhlner
(f. 1957), Sverige
Färglitografier, 2 st, Fiskebodar. Signerad, daterad -95. Motivet: 42x30 cm
Christine Gunnarsson-Göhlner, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:19:59
Christine Gunnarsson-Göhlner
Läs mer om Christine Gunnarsson-Göhlner